Stavebníctvo
Timotej Marinič
Elektrická inštalácia
- Obec
- Gruzovce
- Od roku
- 2020
- IČO
- 53 170 806
Timotej Marinič
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 067 22 Gruzovce
- Na trhu od
- 13. júla 2020
- IČO
- 53 170 806
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 6
- rokov na trhu
- 2020
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Timotej Marinič
Timotej Marinič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Gruzovce. Podniká od 13. júla 2020.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Timotej Marinič
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 53 170 806
- Dátum vzniku
- 13. júla 2020
- Miesto podnikania
- 067 22 Gruzovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-25388
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 18. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Timotej Marinič zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Timotej Marinič?
Miesto podnikania je v obci 067 22 Gruzovce.
Čím sa Timotej Marinič zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.
Aké je IČO – Timotej Marinič?
IČO je 53 170 806.
Odkedy podniká Timotej Marinič?
Podnikanie začalo 13. júla 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.